חלונות בלגיים

דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

חלונות בלגיים ודלתות אלומיניום הם בחירה מצוינת לבית החדש או המשופץ שלכם. אם תביטו סביב בבתים של חברים, בני משפחה או אפילו מוסדות ציבוריים תוכלו להבחין בקלות כי מגמת השינוי העיקרית בבנייה המודרנית היא שימוש בחלונות בלגיים ודלתות העשויים אלומיניום כחלונות האלטרנטיביים לחלונות ודלתות העץ או הברזל שנהגו להתקין בעבר.

יתרונות ייחודיים לאלומיניום בחלונות ודלתות

יתרונות רבים יש לחלונות הבלגיים ולדלתות האלומיניום, חלקם ידועים מאד כמו למשל איכותו של החומר - האלומיניום, גמישותו בשלבי העיצוב, מחירו הנוח וגם היכולת שלו לעמוד בפרצי מזג אוויר עזים כמו גשם, רוח או שמש חזקה וישירה ולהישאר חזק ללא צורך בתיקונים ובתחזוקה מתמדת ויקרה.

יתרונות אחרים נוספים של הדלתות וחלונות הבלגיים, שנחשבים ידועים פחות לציבור הרחב הם יתרונות האיטום , הצבע, ריבוי אפשרויות הפתיחה, הסגנון וגם ההתקנה.

איטום – ייצור חלונות בלגיים בשיטה ייחודית הופכת אותם לאיכותיים ולבעלי יכולת איטום הרמטית. האיטום שומר על חלל החדר מרטיבות ולחות, אינו מאפשר חדירת נוזלים ושומר על הנעילה של החלון בצורה מושלמת בזכות פרופילים בלגיים העשויים אף הם אלומיניום.

צבע ועיצוב – האלומיניום הנוח מאפשר צביעה של החלונות והדלתות בכל צבע שבעלי הבית או אנשי המקצוע, האדריכל או מעצבת הפנים בוחרים. ניתן לגוון בין חלונות ודלתות אלומיניום בהירים בצבעי קרם, שמנת, או אפור למראה רגוע והייטקי, או לבחור בגוונים המשווים לחלל אווירה כפרית יותר כמו ירוק, תכלת, ואפילו אדמדם.

בגזרת העיצוב פותחים החלונות הבלגיים אפשרויות נוספות של תמרון עיצובי. את ידיות החלון אפשר לבחור ולעצב על פי הקונספט הכללי. ידיות במראה קלאסי, ידיות במראה עדין או דווקא גס ובולט לבחירתכם. כנ"ל גם לגבי דלתות אלומיניום, לכל חדרי הבית.

סוג פתיחה – ישנן דרכים רבות לפתוח חלון או דלת ויש להתאים את סוג הפתיחה לחלל ולשימוש העתידי. פתיחת חלון בצורת גיליוטינה מתאימה לחללים בהם פתיחה פנימה או החוצה אינה מתאפשרת למשל. פתיחת ציר של דלת מרפסת או חלון מתאימה למרחב גדול, ופתיחת הזזה מתאימה למרחבים צרים יותר. כל זאת בהתאמה כמובן.