המדריך לבחירת אמבטיות ומקלחונים

דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

חדרי הרחצה הינם החדרים המפנקים ביותר בבית, והם מספקים לנו מלבד הגיינה גם מרגוע לנפש ולגוף. הפינוק שלאחר יום עבודה, בהתרגעות באמבטית קצף או אפילו ברחצה נעימה תחת הדוש, מטעינים בנו כוחות מחודשים וממלאים אותנו באנרגיה טובה, ולכן בוחרים רבים להשקיע בחדר חיוני זה.

מקלחונים ואמבטיות נחלקים למגוון סוגים והם מצוגים לראווה בחנויות המתמחות ובאולמות תצוגה הפזורים ברחבי הארץ. בין סוגי המקלחונים דגמים מעניינים אשר יכולים להתאים לכל חלל, בין אם ברשותכם חדרים רחבים ונוחים, ובין אם לא התברכתם בחדר רחצה גדול.

תוכלו למצוא מקלחונים פינתיים מרובעים אשר ימוקמו באחת מפינות כשהם מקובעים על גבי שני קירות צמודים באחת מפינות החלל, או על גבי קיר אחד בלבד. סוג מבוקש נוסף הוא מקלחוני חזית במידות שונות, אשר נקבעים על שני עברי הקירות ללא פרופילים נוספים, וזוכים לסגנונות מהממים ביופיים. מקלחונים אלה מתאימים לחדרי הרחצה הגדולים יותר אולם ניתן להזמינם גם במידות קטנות יותר, של שבעים על שבעים ס"מ.

בענף המפותח תמצאו גם מקלחונים מעוגלים אשר דלתותיהם עשויות זכוכית או פלסטיק קשיח, ואליו מצורפת אגנית מעוגלת ומעוצבת. ניתן להזמין מקלחונים גם על פי מידות אישיות, ולהתאים לכל אחד מהם את הדלתות האהובות עליכם, בין אם מדובר בזכוכית שקופה, חלבית או צבעונית, וכמו כן בהזמנות אישיות בהן ניתן לחרוט על גבי הזכוכית עיטורים, כיתובים כרצונכם, ואפילו ציורים של ממש אשר ייצרבו על גבי הזכוכית.

על אף שמקלחונים הינם פריטים נוחים למדי לצורך רחצה מהירה, הרי שאין כמו אמבטיות בכדי לספק לנו התרגעות נעימה ואמיתית. גם פריטים סניטריים אלה זוכים למגוון עיצובים, ומוצעים למכירה במידות רבות, ובגימורים יפהפיים.

אמבטיות ניתן לייצר מפח אשר מצופה באמייל, מפיברגלס, קרמיקה, פלסטיק, בטון מוחלק או אבן טבעית אשר זוכים לציפוי, ועוד. בין הצורות המעניינות תוכלו להתרשם באולמות התצוגה מאמבטיות בצורת משושה או מרובע, בגדלים שונים, או מאמבטיות עגולות או אובאליות אשר ניצבות על גבי רגליי מתכת מעוצבות, במרכז החדר המפנק.

מקלחונים ואמבטיות ניתן לרכוש בחנויות המתמחות בייבוא, עיצוב, ייצור ושיוקק כלים סניטריים, או להזמינן באופן אישי, על פי מידות מדוייקות וטעם אישי.