אנטי סליפ ANTI SLIP

אנטי סליפ ANTI SLIP - 5.0 out of 5 based on 2 votes
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 

מאחר וייעוד הרצפה קובע את התכונות הנדרשות ממנה, נדרשה תקינה והסדרת הדרישות מרצפות המיועדות למטרות שונות. תקן ישראלי 2279 מגדיר את הדרישות הייחודיות מריצוף המיועד למטרות שונות למשל : הדרישות מריצוף מרפסת הבית שונות מדרישות הריצוף הפנימי בסלון וכ"ו מבחינת התנגדות המשטח להחלקה נקבעו 5 דרגות כאשר המשטח אופקי ורטוב במים. דרגה Z <25 BPN הנמוכה ביותר , חומרים שאינם מתאימים לריצוף כלל דרגה V >54 BPN הגבוהה ביותר , למשטחים רטובים באופן קבוע במים או שמן כמו כן נקבעו 5 דרגות התנגדות להחלקה בבדיקה על כבש רטוב בשמן בהתאם לזווית ההטיה. כאשר הדרגה הנמוכה ביותר היא 9R ואילו הגבוהה ביותר היא 13R נקבעו גם כללי הבדיקה ומי מוסמך לאשר או לפסול התאמה לתקן 2279 בישראל קיים גוף ממשלתי רשמי המאשר את המעבדות המוסמכות בכל התחומים:

הרשות הלאומית להסמכת מעבדות www.israc.gov.il עבדה המוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ומופיעה ברשומות שלה ,

רשאית לבצע את בדיקת התאמת הרצפות לדרישות התקן ולהנפיק אישורים על כך. על פי הממונה על התקינה במשרד הכלכלה "> כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת המעבדה היחידה העונה על הדרישות היא המעבדה של מכון התקנים הישראלי www.sii.org.il ניתן למדות את רמת ה" אנטי סליפ " בכלי מדידה שונים כמו גם במצב יבש או רטוב. לא סוג המכשיר או מקום ייצורו הם הקובעים אלא קבלת התואר " מעבדה מוסמכת " של הבודק. חברת אנטיסקיד בטיחות בע"מ www.antiskid.co.il הנציגה הבלעדית בארץ של החברה הקנדית NO SKIDDING PRODUCTS www.noskidding.com מבצעת טיפול נגד החלקה המשנהרצפות רגילות לרצפות אנטי סליפ . מכון התקנים הישראלי בדק את יעילות הטיפול על אריח קרמיקה פשוט , במצב רטוב במים: לפני הטיפול האריח הראה 20BPN = לא מתאים לריצוף אחרי הטיפול האריח הראה 53.5 BPN = בטוח

אנטי סליפ גם ניתן לביצוע עצמי בקלות וביעילות ולחסוך 60% מהעלות.

אין צורך בידע וניסיון מוקדם וגם אין צורך בכלים מיוחדים. באתר החברה בסווג עשה זאת בעצמך ניתן לקבל את כל המידע הדרוש כולל בדיקת מכון התקנים. ניתן לרכוש ולקבל מכלים שונים בהתאם לגודל השטח המטופל : בקבוקון המספיק למקלחון קטן , בקבוק שמספיק ל10 מ"ר וגלון שמכסה 40 מ"ר . על פי דרישת הלקוח , אנו נפנה את מעבדת מכון התקנים הישראלי לבדיקת התאמה לדרישות התקן. הקדם תרופה להחלקה.